Remoex downhill MTB CUP '14


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí po kategoriích

Jméno:

Expert 19 - 29 let

PořadíJménoRočníkStátKlubZnačka kola#1#2#3#4#5#6#7#8Celkem 
1. KULHÁNEK Martin1994CZE MONDRAKER - 661 MONDRAKER 4855265555483348368 Detail
2. HUML Lukáš1994CZE GT KUR SPORT TEAM GT 3337243337372217240 Detail
3. POKŠTEFL Michal1991CZE RB MOREWOOD 55928284242------204 Detail
4. ČONKA David1988CZE KONA KONA ------222648551624191 Detail
5. BRŮŽEK Milan1988CZE RB SPECIALIZED 2042------20---4842172 Detail
6. KRAJČÍ Daniel1993CZE KRABCYCLES SPECIALIZED KOMMENCAL 42481---18161815158 Detail
7. ŠIMERLE Michal1991CZE PROKOLO.COM BANSHEE 3730------------3737141 Detail
8. ŠMÍD Petr1993CZE GIGANTIC RACING TEAM NUKEPROOF 28334830------------139 Detail
9. PECHNÍK Petr1984CZE SPORTOVNÍ KURZY. CZ INTENSE ------3037------4226135 Detail
10. JIRKOVSKÝ Lukáš1980CZE KOLA BRABEC.CZ SPECIALIZED ------------33332833127 Detail
11. BUREŠ Miroslav1989CZE GRAVITY RACING IT 2228813172099126 Detail
12. FORSTER Eric1986GER GRAVITY FACTORY ------------------5555110 Detail
13. HUSA Petr1992CZE ŽLEBY SPECIALIZED ------072624192096 Detail
14. ZUZAŇÁK Matěj1993CZE VALMEZBIKE RACING SPECIALIZED ------201030300494 Detail
15. FRÝŽELKA Jiří1992CZE BIKE SLOVAN LUHAČOVICE GIANT ------624------203080 Detail
16. HAMPEJS Jiří1986CZE PEKSPORT SPECIALIZED SPECIALIZED ------160192241980 Detail
17. HAMOUZ Radek1993CZE MALOCH RACING TEAM ------3742------------79 Detail
18. ZÁPOTOCKÝ Tomáš1989CZE SHIBAK SPECIALIZED 3024---17------------71 Detail
19. POVOLNÝ Jakub1993CZE TOČNÁ FLAUS GANG SPECIALIZED 2426114------------65 Detail
20. HARIG Patrick1990GER GRAVITY FACTORY ------------------302858 Detail
21. NEČADA Jan1992CZE VALMEZBIKE RACING ------55---------------55 Detail
22. JOZA Richard1987CZE SK BMX KLATOVY O.S. TRANZITION ------14---------172253 Detail
23. SEIDLER Petr1994CZE SPORTOVNÍ KURZY. CZ ------448------------52 Detail
24. SLABYHOUD Roman1992CZE MIKO CYCLES PŘEROV LAPIERE ------------2428------52 Detail
25. KUČERA Josef1989CZE KISAKILES SPECIALIZED 1514------------81451 Detail
26. LEJSEK Tomáš1994CZE BIKESTRIKE.COM GT ------------161915050 Detail
27. NOVÁK Petr1982CZE KISAKILES SCOTT ------------2226------48 Detail
28. BÁLEK Boris1991CZE   ------3314------------47 Detail
29. KREJSA Jan1989CZE SPOKE.CZ SPECIALIZED 2620------------------46 Detail
30. JÁRA Lukáš1990CZE FREERIDE.CZ RACING TEAM ROCKMACHINE 950015170046 Detail
31. ŠOREJS Tomáš1989CZE HORSFEATHERS RB ------------28---10543 Detail
32. SOVIČKA Petr1991CZE DH MIKEL TEAM ------42---------------42 Detail
33. KOVÁŘ David1989CZE METAN TRIALS ------------------261642 Detail
34. THÜRL Tomáš1993CZE SK BMX KLATOVY O.S. NORCO ------06------241141 Detail
35. ČERMÁK Jiří1986CZE BIKE RACING SUŠICE CTM 191700------0137 Detail
36. PACHOLÍK Matrin1995CZE GIGANTIC-RACING TEAM ------1719------------36 Detail
37. ŠMÍD Jiří1995CZE GIGANTIC-RACING TEAM NUKEPROOF 1818------------------36 Detail
38. SVRŠEK Josef1994CZE HEARTATTACK RACING ------1322------------35 Detail
39. BALÁŽ Petr1987CZE SPOKE.CZ GIANT 1619------------------35 Detail
40. DOŠEK Václav1991CZE JUMP - X TREK 171600------------33 Detail
41. KUČERA Ondřej1987CZE FREERIDE.CZ CREW SPECIALIZED ------212------12733 Detail
42. SEDLÁK Jaroslav1991CZE KOLOSHOP.CZ TREK ------------14180032 Detail
43. PELC Radek1980CZE KOLOSHOP TEAM.CZ O.S. ------------------131831 Detail
44. DOČEKAL Petr1989CZE BIKE PARK HOSTIVAŘ RIDERS ------199------------28 Detail
45. BAK Dominik1995CZE DOOKIE BIKE TEAM SPECIALIZED 1315------------------28 Detail
46. HMOUZ Radek1993CZE   522------------------27 Detail
47. SLAVÍK Michal1992CZE MALOCH RACING TEAM ------1215------------27 Detail
48. SLOBODA Matúš1994SVK KHC KAKTUS BIKE ------188------------26 Detail
49. DUSÍK Jakub1993CZE MIKO CYCLES PŘEROV SANTACRUZ 121103------------26 Detail
50. VINKLÁŘ Petr1995CZE RockMachine - Cyklomax ------916------------25 Detail
12
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpdh@sportsoft.cz.

 
© 2014 Český svaz cyklistiky, created by SportSoft